Remove Ads

Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 7
» Latest member: ankaracilingirci
» Forum threads: 177
» Forum posts: 177

Full Statistics

Online Users
There are currently 0 online users.
» 0 Member(s) | 0 Guest(s)

Latest Threads
Sosyal Medya Takipçi Pane...
Forum: Site tanıtımları
Last Post: nullsix
09-15-2022, 09:50 AM
» Replies: 0
» Views: 1
Endustriyelkesim.com - Ba...
Forum: Site tanıtımları
Last Post: nullsix
09-14-2022, 12:25 PM
» Replies: 0
» Views: 1
Robotik Cerrahi Uzmanı
Forum: Site tanıtımları
Last Post: nullsix
09-12-2022, 12:24 PM
» Replies: 0
» Views: 1
Usbbellek.com.tr Kimdir?
Forum: Site tanıtımları
Last Post: nullsix
09-09-2022, 01:04 PM
» Replies: 0
» Views: 1
EB 5 Vizesi
Forum: Site tanıtımları
Last Post: nullsix
08-31-2022, 12:22 PM
» Replies: 0
» Views: 1
Esentepe Çilingir
Forum: Site tanıtımları
Last Post: nullsix
08-29-2022, 11:51 AM
» Replies: 0
» Views: 2
Instagram Hesabınızı Geli...
Forum: Site tanıtımları
Last Post: nullsix
08-25-2022, 01:42 AM
» Replies: 0
» Views: 3
e-Devlet ve Üniversite On...
Forum: Site tanıtımları
Last Post: nullsix
08-24-2022, 11:52 AM
» Replies: 0
» Views: 1
Modüler Su Deposu Kullanm...
Forum: Site tanıtımları
Last Post: nullsix
08-20-2022, 01:16 PM
» Replies: 0
» Views: 1
Modüler Su Deposu Nedir?
Forum: Site tanıtımları
Last Post: nullsix
08-20-2022, 11:23 AM
» Replies: 0
» Views: 1

 
  Sosyal Medya Takipçi Paneli - Takipcipaneli.com.tr
Posted by: nullsix - 09-15-2022, 09:50 AM - Forum: Site tanıtımları - No Replies

Web site ismi : Takipcipaneli.com.tr

Sitenin başlığı : Sosyal Medya Takipçi Paneli - Takipcipaneli.com.tr

Kurumun kuruluş yılı : 2018

Site ile ilgili bilgiler : Takipcipaneli.com.tr isimli internet adresi, müşterilerine sosyal medya platformları için çeşitli hizmetler satın alabileceği tam otomatik bir panel sunar. Uygulama üzerinden, bütün sosyal medya servisleri için; takipçi, beğeni, yorum ve benzeri ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılama fırsatı bulabilirsiniz.

Profesyonel bir sosyal medya takipçi paneli arayanlar, bu hususta takipcipaneli.com.tr isimli internet adresine giriş yapabilir. Bu panel sayesinde, haftanın 7 günü ve günün 24 saati otomatik bir şekilde takipçi, yorum, beğeni, izlenme gibi çözümleri sipariş etme şansı elde edebileceksiniz. Tüm siparişler, otomatik bir biçimde işleme alınır ve böylece zaman kaybetme derdine düşmezsiniz.

Son zamanlarda en çok tercih edilen panellerden birisi de Tiktok takipçi paneli idir. Tiktok üzerindeki hesaplar için takipçi arttırma, beğeni ve benzeri talepleri olanlar, Takipcipaneli.com.tr platformunun Tiktok takipçi panelini gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Twitter hesaplarına yönelik olarak; beğeni, retweet, takipçi, yorum ve benzeri çözümlere ihtiyaç duyanlar ise, buradan en avantajlı fiyatlarla Twitter takipçi paneli sipariş edebilir. Bu çözümler neticesinde, çok daha hareketli bir Twitter hesabına sahip olabileceksiniz.

Satın aldığınız sosyal medya hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru olursa, gerek satış öncesi, gerekse de satış sonrası aşağıdaki iletişim kanallarına hiç tereddüt etmeden başvurabilirsiniz. Kurum yetkilileri, size en kapsamlı şekilde geri dönüş yapacaktır. Herkese şimdiden keyifli alışverişler dileriz. Sevgilerimizle

WhatsApp Destek: 0532 015 47 17
Mail Adresimiz: info@takipcipaneli.com.tr

Print this item

Brick Endustriyelkesim.com - Balonlu Pat Pat Naylon Torba Ambalaj
Posted by: nullsix - 09-14-2022, 12:25 PM - Forum: Site tanıtımları - No Replies

Endustriyelkesim.com - Balonlu Pat Pat Naylon Torba Ambalaj

Pat pat naylon torba iki adet polietilen film tabakası arasına balonlu bir arakat eklenerek elde edilen ambalaj malzemesidir. Aradaki balonlu katmak yastık görevi görerek sarıldığı ürünleri etrafından gelebilecek her türlü baskıya, darbeye karşı korur. Her türlü hava şartlarından içindeki ürünün etkilenmemesini sağlar.

Pat pat naylon balonlu naylon ve hava balonları yardımıyla ürünü her türlü şoktan, darbeden ve titreşimden kaynaklanacak sürtünme ve kırılmalardan korumaktadır. Kutu içindeki ürünlerin etrafındaki boşlukların doldurulmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de ambalaj ürünleri sınıfında koruyucu ambalaj malzemeleri arasında yer almaktadır.

Günümüzde nakliye olanaklarının kolaylaşması işletmeler açısından zaman, mekan sınırını kaldırmıştır. Cam gibi en hassas ürünler dahi dünyanın öbür ucuna satılabilmekte, en uzak alıcı dahi internet üzerinden bir ürün beğenip hayatına dahil edebilmektedir. Ancak nakliye sürecinde ürünün güvenle muhafaza edilmesi, her türlü etkiden korunarak sağlam biçimde son alıcıya ulaştırılması gerekmektedir. Bunun için ambalaj malzemeleri büyük önem taşımaktadır ve balonlu poşet bu alanda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Geçmişten bu yana pek çok ambalaj ürünü geliştirilmiştir. Önceleri ürünleri dış etkenlerden korumak için düz plastik filmler kullanılırken bunların sadece çevresel etkilere karşı koruma sağladığı, darbelere, çizilmelere, düşmelere diğer sert etkilere koruma sağlamadığı görülmüştür. Bunun üzerine balonlu naylon torba üretilmeye başlanmıştır.

Patpat Naylon Poşet Özellikleri

Naylon torba son derece ekonomik bir ambalaj ürünüdür. Ucuz olması nedeniyle ambalajlama maliyetlerini minimuma indirir. Genellikle sarararak yüzeyi korur ve ürün aralarında da separatör görevi görerek ayırıcı olarak kullanılır.

Yüksek teknolojiyle üretilen balonlu naylon torbalar üç kattan oluşur. İçine malzeme koyduğunuzda her yüzeyde hava yastığı meydana getirir. Farklı boyutlarda balonlardan pat pat naylon üretimi yapılabilir. Bu sayede kullanacağınız malzemenin boyutuna ve hassasiyet derecesine göre seçim yapabilirsiniz. Büyük balonlar yastıklama ve boşluk doldurma için en ideal ürünler olup kolilerin içindeki boşlukları doldurmak için de kullanılır.

Balonlu naylon ambalajlar naylon materyalden olmaları nedeniyle ısı ve sıvı yalıtkanlığı sağlarlar. Sarıldıkları malzemeyi sıvılara karşı korudukları gibi içteki malzemenin sıvısının da dışa akmasını önlerler. Bu özelliğiyle akışkan ürünlerin dışında rahatlıkla tercih edilebilirler. Sürtünme, aşınma ve kırılma gibi durumlara karşı koruma sağlayarak hassas ürünlerin çizilmesine engel olurlar.

Balonlu poşet son derece hafif bir ambalajdır. Bu sayede nakliye süreçlerinde ekstra ağırlık oluşturmazlar. Hafif oldukları için artı yük meydana getirmeden ambalajlama imkanı sağlarlar.

Naylon torba fiyatları çeşitli etkenlere göre değişir. Fiyatları etkileyen en temel unsur özellikleridir. Torbaların naylon kaliteleri, kalınlıkları, baloncuk yoğunlukları farklı olabilmektedir. Bütün bunlar içine konulacak eşyanın güvenliğini doğrudan etkilediği için seçim yapılırken öncelik fiyata değil, kaliteye verilmelidir.

Pat pat naylonlar kapaklı, bantlı, folyolu, kağıtlı gibi farklı özelliklerde üretilebilmekte, bunlara göre de fiyat farkı oluşabilmektedir. Ayrıca ürünlerin ölçülerine göre fiyat belirlenmektedir.

Pat Pat Naylon Kullanım Alanları

Pat pat naylon poşet darbe önlemesi, elektriklenmeyi önlemesi, şok önlemesi, titreşim önlemesi gibi etkenlerle pek çok alanda kullanılır. Beyaz eşya sektöründe ufak çaplı ürünlerin etrafını bir poşet olarak sararak nakliye süresince güvende tutar.

Elektronik eşyalar sarılarak hem zarar görmeleri engellenir hem de elektriklenme kesilir. Ekran gibi hassas yüzeyleri korumanın en iyi yolu balonlu naylon torba kullanmaktan geçer. İlaç sektöründe, cam sektöründe, mobilya sektöründe, züccaciye sektöründe ve daha pek çok alanda eşyaların hasar almasını engellemek için kullanılan pat pat naylon poşet metal cisimlerle de metalin etrafa zarar vermesini önlemek için tercih edilir.

[Image: rmh6sy1.jpg]

Print this item

  Robotik Cerrahi Uzmanı
Posted by: nullsix - 09-12-2022, 12:24 PM - Forum: Site tanıtımları - No Replies

Robotik Cerrahi Uzmanı

Robotik cerrahi yeni nesil uygulamalardan birisi olup pek çok hastalığın tedavisinde, özellikle de kanser ameliyatlarında fazlaca kullanılmaktadır. Robotik cerrahide cerrah hastanın yakanındaki bir konsola oturarak eğilebilen, dönebilen enstrümanlar kullanır. Üç boyutlu kameralarla küçük kesilerden ameliyatlar gerçekleştirilir.

Robotik Cerrahi Hakkında

Daha iyi görüntü ve el becerisiyle robotik cerrahi işlemlerinde daha iyi neticeler alınabilmektedir. Hastada robotik cerrahinin uygulanıp uygulanamayacağı ise gerekli analizler neticesinde belirlenmektedir.

Robotik Cerrahi Uygulamaları

Hakkiperk.com adresinden çalışma alanlarına ulaşabileceğiniz Prof. Dr. Hakkı Perk ve ekibi robotik cerrahi konusunda başarılı operasyonlara imza atmaktadır. İleri teknoloji ekipmanlarla birçok hastalığın tedavisinde robotik cerrahi kullanılmaktadır. Ameliyatlar daha kolay ve daha verimli geçebilmektedir.

Print this item

  Usbbellek.com.tr Kimdir?
Posted by: nullsix - 09-09-2022, 01:04 PM - Forum: Site tanıtımları - No Replies

Usbbellek.com.tr Kimdir?

Usbbellek.com.tr sitesi 2009 yılından itibaren promosyon ürünleri konusunda çalışmalarını sürdüren Mislina Promosyon’un tescilli markasıdır. Firma 10 yıla yakın bir süredir kesintisiz bir şekilde hizmet vermekte ve müşterilerinin isteklerine en hızlı şekilde ideal çözümler sunmaktadır.

İhtiyaca Uygun Çözümler

Firma hizmet verdiği süre boyunca yüzlerce kurumsal iş ortağı ve müşterileri ile pek çok başarılı çalışmaya imza atmıştır ve her geçen gün en büyük sermayesi olan referanslarına yenilerini eklemektedir. Promosyon flash bellek ihtiyaçlarında müşterilerine kalıcı çözüm sunmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Usbbellek.com.tr firması alanında uzman ekibi ve kaliteli ürünleriyle her zaman kaliteli bir şekilde hizmet vererek müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktadır.

Print this item

  EB 5 Vizesi
Posted by: nullsix - 08-31-2022, 12:22 PM - Forum: Site tanıtımları - No Replies

EB 5 Vizesi

Amerika dünyanın birçok alanda lideri konumundadır ve milyonlarca nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Genişliği ve imkanlarıyla da her zaman cazibe merkezlerinden birisi konumunda bulunmaktadır. Çeşitli vizelerle Amerika’ya gidilebilmektedir ve bunlardan birisi Eb5 vizesi olmaktadır.

EB 5 Vizesi hakkında Detayları

EB 5 Vizesi 1992 yılından bu yana yürürlükte olup uluslararası yatırım yoluyla green kart almayı sağlayan bir programdır. Amerika’ya yatırım yaparak oturum izni almak isteyen yatırımcılara yönelik olan bu vize ile hem Amerika’ya yatırım yapabilir hem oturum izni alabilir hem de vatandaşlık hakkı kazanabilirsiniz. Daha fazla detayı https://amerikarehberi.com ile öğrenebilirsiniz.

Amerika’ya Dair Her Şey

Amerikarehberi.com sitesi EB 5 Vizesi ve Amerika’ya dair her konuda geniş bilgilendirme yapmaktadır.

Print this item

  Esentepe Çilingir
Posted by: nullsix - 08-29-2022, 11:51 AM - Forum: Site tanıtımları - No Replies

Esentepe Çilingir

Kilit sistemleri can ve mal güvenliğinin temini adına bütün kapılarda kullanılmaktadır. Kilitlerin sağlıklı şekilde montajının yapılması, düzenli bakımlarının aksatılmaması daha verimli kullanım sunar. Ancak zaman zaman kilitlerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu durumda acil çilingire ihtiyacınız vardır.

En Yakın Esentepe Çilingir

Esentepe genelinde bir çilingir ihtiyacınız varsa bölgenin en iyisiyle çalışmalısınız. Esertepe Çilingir firması on yılı aşkın süredir profesyonel hizmet vermekte, her türlü kilidin açılmasında, tamirinde, bakımında ve onarımında yardımcı olmaktadır.

En Uygun Esentepe Çilingir

Keciorencilingir.com adresinden hizmet detaylarına ulaşabileceğiniz firma, her türü kapı kilidi açma, onarım, değişim, tamir gibi çözümleri sunmaktadır. Bunun yanında marka ve modeli fark etmeksizin bütün araçlara da hizmet vermektedir.

Print this item

  Instagram Hesabınızı Geliştirin
Posted by: nullsix - 08-25-2022, 01:42 AM - Forum: Site tanıtımları - No Replies

Instagram Hesabınızı Geliştirin

instagram profil büyütme için güvenle tercih edebileceğiniz Jojogram, değerli müşterilerine tamamen aktif takipçi ve beğeni hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde güvenle Instagram hesabınızı büyütebilir, daha büyük bir takipçi kitlesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Hesabınız Güvenle Büyüsün

Instagram hesabınızı risk almadan güvenle büyütmek için tercih edebileceğiniz Jojogram, Instagram hesabınız için tamamen aktif ve güvenilir takipçi hizmeti sunmaktadır. Tamamen organik ve aktif takipçiler sayesinde Instagram hesabınızı güvenilir şekilde büyütebilir, daha büyük bir takipçi kitlesine ulaşabilirsiniz.

Bize Katılın

Jojogram.com platformunu ziyaret ederek Instagram hesabınızı büyütme adına detaylı bilgi alabilir, Instagram hesabınızı büyütmek için takipçi satın alabilir ve hesabınızı riske atmadan güvenli bir şekilde hesabınızı geliştirebilirsiniz.

Print this item

  e-Devlet ve Üniversite Onaylı Online Sertifika Programları
Posted by: nullsix - 08-24-2022, 11:52 AM - Forum: Site tanıtımları - No Replies

Site Adı : Uzmansertifika.com

Site Konusu : e-Devlet ve Üniversite Onaylı Online Sertifika Programları

Site Açılış Tarihi : Nisan 2015

Site Tanıtım Mesajı : Sağlık eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri, işletme eğitimleri, mühendislik eğitimleri, bilgisayar eğitimleri, koçluk eğitimleri, eğitmenlik eğitimleri ve çok daha fazlası için siz de hiç vakit kaybetmeden uzmansertifika.com isimli internet adresini ziyaret ediniz. Site içerisinde de belirtildiği gibi buradan alacağınız eğitimler e-devlet onaylı sertifika içerir. Eğitiminiz tamamlanınca, e-devlet onaylı bir sertifika sahibi olmanız mümkün olabilecektir.

Alanında uzman eğitmenlerden, pek çok farklı sektöre dair sertifikalı eğitimler almayı hayal ediyorsanız, uzmansertifika.com adresi bu hayalinizi gerçekleştirebilir.

Eğitimlere uzaktan katılma şansınız bulunmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun, online eğitimler sayesinde, üniversite sertifikası içeren eğitimler alabileceksiniz. Uzaktan online eğitim hizmeti ile ilgilendiğiniz sektöre dair hem en iyi şekilde eğitim görecek, hem de çok işinize yarayacak olan ve kariyerinize yön verecek bir sertifika kazanacaksınız.

Siz de üniversite sertifikası sahibi olmak ve birbirinden değerli eğitimlerden yararlanmak adına, pek çok kişi gibi uzmansertifika.com adresine başvurunuz.

Aklınıza takılan sorular olursa, 0850 550 50 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Telefon üzerinden merak ettiğiniz her soru, müşteri temsilcileri tarafınca yanıtlanacaktır.

Print this item

  Modüler Su Deposu Kullanmanın Avantajları
Posted by: nullsix - 08-20-2022, 01:16 PM - Forum: Site tanıtımları - No Replies

Modüler Su Deposu Kullanmanın Avantajları

Modüler su deposu; taban sacı, tavan sacı, iç gergiler, köşebentler ve yan saclardan oluşan depolardır. Bu su depolarının sağladığı pek çok avantajı vardır.

 • Nakliye ve montaj işlemleri oldukça basittir.
 • Nakliyatı uygun fiyatlıdır.
 • İhtiyaç duyulduğu halde, modüler su deposunun hacmi, bulunduğu yerde artırılabilmektedir.
 • Kaynaklı ve beton su depolarına kıyasla daha sağlam ve hijyenik bir yapıya sahiptir.
 • Esneme, kırılma gibi durumlara karşı dayanıklıdır.
 • Hijyenik bir yapıya sahiptir. Suyun kalitesinin bozulması gibi olumsuz bir durum söz konusu değildir.
Modüler Su Depolarının Kullanıldığı Alanlar
 • Konut
 • Hastane
 • Otel
 • Okul
 • Kamu özel kuruluşları
 • AVM
 • Park
 • Bahçe
Modüler su depoları, yukarıda sıralanan alanlarda, uzun yıllar boyu, sorunsuzca kullanılabilmektedir.

PH Mekanik’i Tercih Ederek Yüksek Kalitede Hizmet Alın

PH Mekanik, Paslanmaz modüler su deposu imalatı, temizliği ve periyodik bakımı gibi konularda hizmetler sağlamaktadır. Hizmetlerini detaylıca incelemek için phmekanik.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Print this item

  Modüler Su Deposu Nedir?
Posted by: nullsix - 08-20-2022, 11:23 AM - Forum: Site tanıtımları - No Replies

Modüler Su Deposu Nedir?

Cıvatalı konstrüksiyonlardan meydana gelen sistemlere modüler su depoları denilmektedir. Prizma şeklinde üretilmekte ve su depolama amacı ile kullanılmaktadır.

Modüler Su Deposunun Özellikleri

Modüler su depolarının özellikleri şu şekilde sıralanmıştır:

 • Modüler su depoları parçalar halinde taşınıp, kullanılacakları alanda birleştirme işlemi yapılmaktadır. Montaj işlemi kolaydır.
 • Modüler su depolarının nakliye ücreti ekonomiktir.
 • Modüler su depoları; dayanıklı, sağlam ve güvenilirdir.
 • Gerektiği halde, modüler su depolarının hacmi, bulunduğu yerde artırılabilmektedir.
 • Modüler su deposunun tüm parçaları fabrika ortamında üretilmektedir.
 • Modüler su deposunun parçaları birleştirilirken herhangi bir kaynak işlemine gerek kalmamaktadır.
 • Diğer depolara göre çok daha hijyeniktir.
 • Bu su depolarında saklanan sular, oldukça sağlıklıdır.
Modüler Su Deposu İhtiyacınız Varsa Phmekanik.com’a Göz Atabilirsiniz

Modüler su deposu imalatı alanındaki talep ve ihtiyaçlarınız için phmekanik.com bağlantısına tıklayarak, ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Print this item